Logo BIP

Wersja kontrastowa Pomniejsz Powiększ

Zadaj pytanie Drukuj

Obwieszczenie o wydanej decyzji o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego

Obwieszczenie o wydanej decyzji o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji: Budowa budynku użyteczności publicznej - żłobka i przedszkola oraz Gminnej Biblioteki Publicznej z przestrzenią historyczną

Lokalizacja: powiat tomaszowski, gmina Będków, obręb 0001 Będków, dz. nr ewid. 269/15


Wyświetlony: 3

Dodany 03.09.2026 13:43:37 przez Natalia Olasik

Autor dokumentu Natalia Olasik

Ważny do: bezterminowo

Modyfikacja: 03.09.2026 13:43:37 przez Natalia Olasik

Historia zmian [0]

Strona główna

Władze Gminy

Prawo lokalne

Rada Gminy

Gospodarka Nieruchomościami

Tablica ogłoszeń

Deklaracja dostępności

Menu Tematyczne

Sygnaliści

Menu Podmiotowe

Archiwum_BIP

Zabytki

Sołectwa

Archiwum

Najnowsze

03.09.2026 13:49

Zawiadomienie - obwieszczenie o zebranych materiałach przed wydaniem decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego

Czytaj dalej...

03.09.2026 13:43

Obwieszczenie o wydanej decyzji o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego

Czytaj dalej...

02.09.2026 13:24

Obwieszczenie Dyrektora Zarządu Zlewni w Piotrkowie Trybunalskim WA.ZUZ.4211.1.3.2026.IL z dn. 01.09.2026 r.

Czytaj dalej...

02.09.2026 12:19

XXX Sesja Nadzwyczajna Rady Gminy w Będkowie - 2 września 2026

Czytaj dalej...

02.09.2026 08:43

XXX Sesja Nadzwyczajna Rady Gminy w Będkowie - 2 września 2026

Czytaj dalej...

02.09.2026 08:37

Głosowania kadencja 2024-2029

Czytaj dalej...

Redaktorzy

Natalia Olasik Zadaj pytanie

Tel:

Fax:


Magdalena Łuczak Zadaj pytanie

Tel:

Fax:


Agnieszka Gieszcz-Hejniak Zadaj pytanie

Tel:

Fax:


Małgorzata Kubica Zadaj pytanie

Tel:

Fax:


Małgorzata Nowakowska Zadaj pytanie

Tel:

Fax:


Aneta Kowara Zadaj pytanie

Tel:

Fax: